aug

Organizačné pokyny od 2.9.2020
  • Deti prichádzajú od 6:30 do 8:00 v sprievode jedného zákonného zástupcu. Do priestorov MŠ vstupujú s použitím rúška. Dieťa si treba prísť do MŠ vyzdvihnúť v čase od 15:00 najneskôr 16:25, aby sa o 16:30 mohla zatvoriť budova a vykonať povinná dezinfekcia.
  • Po uzamknutí budovy – 8,00 už nebude možné prevziať dieťa do MŠ.
  • Zamestnanec pri vstupe zmeria teplotu vstupujúcemu (rodič, dieťa). Pri opakovanom nameraní zvýšenej teploty 37,1°C nebudú zákonný zástupca a dieťa vpustení do budovy. Zamestnanec MŠ dohliadne na dezinfekciu rúk a použitie rúška dospelej osoby. Presmeruje rodičov do šatne.

Pri prvom nástupe 2.9.2020 zákonný zástupca odovzdá podpísaný zdravotný dotazník a vyhlásenie o zdravotnom stave dieťa
Vyhlásenie o zdravotnom stave dieťa musí nanovo vypísať a odovzdať vždy po absencii troch pracovných dní a viac.

• Zákonný zástupca dohliadne na rýchle prezlečenie a bez zdĺhavého lúčenia odovzdá dieťa do triedy učiteľke.
  • Deti si nemôžu nosiť žiadne hračky, predmety do škôlky.
  • Dieťa musí mať v skrinke podpísané náhradné oblečenie a  rúško.
  • Pred vstupom do triedy každé dieťa prejde umývarkou, kde si pod dohľadom zamestnanca MŠ poriadne umyje ruky mydlom – už bez asistencie rodiča.
  • Používať sa do odvolania budú len papierové utierky.
  • Deti budú v triedach bez rúšok. Učiteľka si môže vybrať, či bude tiež bez rúška, alebo bude používať rúško alebo štít (podľa aktuálnej situácie – zelená, oranžová a červená fáza).
  • Deti môžu vyzdvihnúť splnomocnené osoby a súrodenci nad 10 rokov.
  • Ak dieťa v priebehu dňa vykazuje niektorý z možných príznakov COVID-19, musí si bezodkladne nasadiť rúško a bude umiestnené do samostatnej miestnosti, bezodkladne personál školy bude kontaktovať zákonných zástupcov, ktorí si dieťa vyzdvihnú.
  • Pri podozrení na ochorenie dieťaťa/rodiča kontaktuje rodič telefonicky lekára. Obratom informuje vedenie školy, aby škola vedela zabezpečiť  osoby, s ktorými boli v kontakte.
Posted in Nezaradené | Komentáre vypnuté na Organizačné pokyny od 2.9.2020

Comments are closed.